Odkup pohledávek

V některých případech nabízíme svým klientům také odkup jejich pohledávky. Postup při odkupu pohledávky je zpočátku stejný jako u vymáhání dluhů. Poté co máme dostatek informací o dlužníkovi a pohledávce, Vám můžeme nabídnout odkup pohledávky.

Po posouzení ceny vaší pohledávky vám bude navržena cena, kterou jsem ochotni za pohledávku zaplatit. V případě, že se naše cena a vaše představa budou výrazně lišit a nedojde k dohodě, budeme pohledávku buď vymáhat nebo případně budeme financovat její soudní spor.

Vždy ale než vaši pohledávku oceníme si ji nejdříve prověříme a to na základě smlouvy o vymáhání pohledávek. Smlouva o vymáhání pohledávek musí být vždy uzavřena, protože jinak nemáme možnost oficiálně s vaším dlužníkem komunikovat a prověřit si výši dluhu, který nám nabízíte k odkupu. Tato uzavřená smlouva na vymáhání je nutná i z těchto důvodů:

  • Dlužníka naše společnost kontaktovala s tím, že po něm chce informace ohledně jeho závazků a tento protože nechtěl jak se lidově říká být popotahován vymahači dluhů vstoupil do jednání se svým věřitelem, dohodli se na splátkách a my jsme měli pouze náklad a žádný zisk.
  • Občas se našel člověk který se nám snažil prodat dluh, který neexistoval nebo byl již z větší části uhrazen.
  • Proto vždy nejdříve uzavíráme smlouvu o vymáhání dluhů.

Vymáhání dluhů s.r.o. Vám nabízí možnost odkoupení Vaší pohledávky.

 

Kontakt

Sídlo společnosti

Vymáhání a odkup pohledávek s.r.o.
K Letišti 441
Klatovy
339 01

IČO: 27566510
Spisová značka: C 36674 vedená u Krajského soudu v Plzni

Mám zájem o konzultaci

Zanechte emailovou adresu a my Vás budeme kontaktovat.